زیر و بَم بیمه زندگی ترنم باران برای کسانی که از بیمه چیزی نمی‌دانند!

 

قبل از آشنایی با بیمه ترنم باران، باید بدانید بیمه زندگی چیست؟ بیمه‌ زندگی قراردادی است میان شرکت بیمه و فرد که به موجب آن، فرد به ازای پرداخت حق بیمه (به صورت ماهانه، دوماهه، سه‌ماهه... سالانه و یکجا) از تعهد شرکت بیمه در برابر وقایعی مانند بیماری، مرگ، از کارافتادگی، نقص عضو و... بهره‌مند می‌شود یا در صورت تمایل به پس‌انداز سرمایه خود را به اضافه میزان سودی که به آن تعلق گرفته به صورت یکجا یا مستمری دریافت می‌کند (در صورت فوت هم شخص ثالثی که خود فرد تعیین کرده این سرمایه را دریافت می‌کند). نکته قابل توجه این است که شرکت بیمه، فقط بخشی از سرمایه‌ای که از فرد دریافت کرده را سرمایه‌گذاری می‌کند و بخشی از آن را كنار مي‌گذارد تا بتواند تعهدات آينده خود را جواب دهد.

 اما نوع تازه‌ای از بیمه‌های زندگی هم وجود دارند که صرفا با هدف سرمایه‌گذاری و افزایش سرمایه ایجاد شده‌اند که بیمه ترنم باران در این دسته قرار می‌گیرد. بیمه ترنم باران حدود 95 درصد از حق بیمه دریافتی را مستقیم وارد چرخه سرمایه‌گذاری می‌کند. بیمه ترنم باران، اصلی‌ترین محصول شرکت بیمه باران است که با مجوز بیمه مرکزی به مدت 2 سال در انحصار این شرکت قرار گرفته است؛ به این معنا که هیچ شرکت بیمه‌ای دیگری نمی‌تواند آن را ارائه کند.

این بیمه زندگی به شرط حیات محصول جامع و کاملی برای سرمایه‌گذاری است؛ می‌پرسید چرا؟ چون در شرایط تورمی کنونی، ارزش سرمایه و پول افراد را حفظ می‌کند و هم با سرمایه‌گذاری تخصصی بازدهی قابل قبولی در بازارهای مالی برای شما به همراه می‌آورد. ضمن اینکه اصل سرمایه به علاوه درصدی از سود را تضمین می‌کند.

بیمه ترنم دارای سه سبد سرمایه‌گذاری است که در بدو خرید آن می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید: سبد پرریسک با 10 درصد سود تضمینی، سبد ریسک متوسط با 13 درصد سود تضمینی و سبد کم‌ریسک با 16 درصد سود تضمینی. این سه سبد علاوه بر سود تضمینی دارای سود مشارکت هم هستند.

 

میزان سود تضمینی و سود مشارکت بیمه باران در دوره‌های قبل

 

 

 

سود مشارکت یعنی چه؟ سرمایه شما توسط کارشناسان خبره سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف مالی سرمایه‌گذاری می‌شود؛ سودی که از این سرمایه‌گذاری حاصل می‌شود شامل سود تضمینی و سود مازاد بر آن است که سود مشارکت نام دارد. اگرچه هیچ تضمینی برای میزان این سود وجود ندارد اما مرور میزان سودهای مشارکت در دوره‌های قبلی می‌تواند به شما کمک کند به چشم‌انداز روشن‌تری درباره پیش‌بینی این سود برسید.

 

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های ترنم باران این است که بازدهی آن هر 3 ماه یک بار اعلام می‌شود و هر 6 ماه یک بار هم به ذخیره ریاضی افزوده می‌شود که در صورت عدم برداشت، سود آن به صورت مرکب محاسبه خواهد شد؛ اتفاقی بی‌سابقه در صنعت بیمه که البته بیمه باران تلاش خواهد کرد فواصل میان گزارش‌دهی را از این هم کوتاه‌تر کند و بازدهی را در دوره‌های یک ماهه اعلام کند!

 

 

برای خرید ترنم باران هیچ محدودیت سنی وجود ندارد؛ به همین خاطر می‌تواند یکی از بهترین روش‌ها برای آتیه‌اندوزی کودکان باشد. همچنین مدت زمان این بیمه از 1 تا 5 سال است و طی این مدت هر زمان که بخواهید می‌توانید بیمه خود را بازخرید کنید و سرمایه‌تان را پس از کسر هزینه‌های مرتبط دریافت کنید. پرداخت حق بیمه هم نه محدودیت مالی دارد (از ماهانه حداقل 100 هزارتومان هم قابل دریافت است) و نه محدودیت زمانی (می‌توانید آن را ماهانه، دوماه یک بار، سه ماه یک بار و... سالانه یا حتی یکجا پرداخت کنید).

برای خرید بیمه‌نامه ترنم بر خلاف سایر بیمه‌های زندگی هیچ نیازی به انجام آزمایش ندارید و هر زمان که اراده کنید می‌توانید با مراجعه به یکی از نمایندگان بیمه باران در سراسر کشور، امنیت و آرامش آینده خود و عزیزانتان را تضمین کنید.

برای اطلاعات بیشتر یا استفاده از امکان مشاوره شخصی می‌توانید با شماره تلفن 02178326000 (امور مشتریان بیمه باران) تماس بگیرید.

باران

چترها را باید بست، زیر باران باید رفت...